Kadra

Kadra: słowo Prezesa…

Kluczem do sukcesu mojej firmy jest doskonała kadra pracownicza, dla której górnictwo to nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim pasja, tradycja i powołanie.
Praca w branży górniczej wymaga od moich pracowników pełnego profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia.

 

Na szczęście kierownictwo mojej firmy doskonale rozumie, że w tej branży panują zasady zbliżone do mojej ukochanej dyscypliny sportu – siatkówki!

Górnictwo bowiem, to także gra zespołowa, gdzie każdy ma ściśle określone zadania, gdzie nie ma miejsca na indywidualne szarże i gdzie każdy odpowiedzialny jest za całą drużynę!

 

Jestem dumny, że moja górnicza drużyna doskonale to rozumie!

 

Jerzy Gadomski
  Jerzy Gadomski prezes zarządu

   

  Kadra: Pracownicy

  Jego górnicza kariera była początkowo związana z KWK Wieczorek, gdzie zdobywał doświadczenie jako nadsztygar Działu Przygotowań, a także nadsztygar w działach górniczych. Ogromna wiedza, doświadczenie i upór sprawiły, że to właśnie on od początku istnienia firmy obejmuje stanowisko Dyrektora Technicznego.

   

  Bogusław Mazur
   Bogusław Mazur

    

   Kadra: Pracownicy

   W KWK Wieczorek stawiał swoje pierwsze kroki w górnictwie,  doprowadziło go do stanowiska Kierownika Działu Górniczego. W Remagum sprawuje pieczę nad naszym oddziałem pracującym w KWK „Mysłowice-Wesoła”.

    

   Andrzej Malara
    Andrzej Malara wicedyrektor ds. górniczych

     

    Kadra: Pracownicy

    Karierę zawodową zaczynał od pracy w hutniczym laboratorium, gdzie zajmował się jakością i trwałością wszelkiego rodzaju stopów stosowanych w przemyśle. Przyniosło to głębokie korzyści w późniejszej pracy w kopalniach węgla kamiennego, gdzie jako mechanik przeszedł wszystkie szczeble górniczej kariery, aż do stanowiska kierownika robót. Później, jako ekspert w dziedzinie mechaniki, realizował się w Okręgowym Urzędzie Górniczym, gdzie pełnił funkcję nadinspektora. Z Remagum łączy go już 9 lat owocnej współpracy!

     

    Krzysztof Sobolewski
     Krzysztof Sobolewski wicedyrektor ds. przygotowania i produkcji

      

     Kadra: Pracownicy

     Kiedyś Dyrektor ds. przetargów w KHW. Dziś w firmie Remagum oprócz nadzoru nad przetargami zajmuje się badaniami marketingowymi, zarządzaniem marką, reklamą, public relations i publicity oraz nadzoruje firmy dostarczające produkty i usługi marketingowe.

      

     Jacek Szczęsny
      Jacek Szczęsny Dyrektor ds. rozwoju i marketingu

       

      Kadra: Pracownicy

      Swoją górnicza karierę rozpoczynał w KWK Boże Dary, gdzie przedarł się przez wszystkie szczeble mechanicznego rzemiosła, co doprowadziło go do funkcji Kierownika Działu Energo-Mechanicznego. W Remagum od 3 lat.

       

      Michał Skrabaka
       Michał Skrabaka wicedyrektor ds. energo-mechanicznych